KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12376612
nr 1237 6612
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, 1/50, signerad, bladets mått: 48x36
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:24:20
23/2 13:47:05